Před sklizní, než vám obilný výtah nabídne cenu, a než sjednáte forwardovou smlouvu, potřebujete spolehlivý odhad toho, co vaše pole skutečně vyprodukuje. Odhad výnosu před sklizní umožňuje zemědělcům činit informovaná marketingová rozhodnutí, zajistit skladovací kapacitu a projektovat peněžní toky pro nadcházející sezónu. Metody se liší podle plodiny, ale sdílejí společnou strukturu: spočítejte reprezentativní rostliny, změřte jejich produktivní jednotky a škálujte na hodnotu na akr.
Vzorec pro odhad výnosu
Metody odhadu výnosu se liší podle plodiny, ale obecná struktura je:
Yield (bu/acre) = (Plants per acre × Yield units per plant × Weight per unit) / Conversion factor
Odhad výnosu kukuřice (metoda počítání klasů):
Yield (bu/acre) = (Ears per 1/1000 acre × Kernel rows × Kernels per row) / 90
Počítejte klasy na 1/1000 akru (17,4 stop řádku v 30palcových řadách), poté změřte průměrné řady jader na ucho (obvykle 14–18 řad) a jádra na řádek (obvykle 30–40 jader). Vydělte 90 (přibližně 90 000 jader na bušl).
Příklad: 32 klasů na 1/1000 akru × 16 řádků × 35 jader = 17 920 jader. Vydělte 90 = 199 bu/akr.
Odhad výnosu sóji:
Yield (bu/acre) = Plants/acre × Pods/plant × Seeds/pod / 3,000
Počítejte rostliny na 1/10 000 akru (3,1 stopy 7palcové řady), odhadněte průměrný lusk na rostlinu (obvykle 30–50 v dobrých podmínkách), použijte 2,5–2,8 semen na lusk a vydělte 3 000 (přibližně 3 000 semen na bušl pro 3 000 semen na libru).
Příklad: 130 000 rostlin/akr × 40 lusků × 2,6 semen = 13 520 000 semen. Dělit 3 000 = 150 000 / 3 000 = čekat — opraveno: 130 000 rostlin × 40 lusků × 2,6 semen ÷ 3 000 na lb ÷ 60 lb/bušel = přibližně 75 bu/akr při typických parametrech.
Průměrné výnosy podle plodin
USDA National Agricultural Statistics Service sleduje průměrné výnosy ve všech produkujících státech ročně. Následující tabulka ukazuje přibližné pětileté průměry pro hlavní plodiny v USA:
| Crop | US Average Yield | Unit | Top State / Yield |
|---|---|---|---|
| Corn | 174–180 bu/acre | Bushels | Iowa: ~200 bu/acre |
| Soybeans | 49–52 bu/acre | Bushels | Illinois: ~60 bu/acre |
| Winter Wheat | 47–52 bu/acre | Bushels | WA/OR: 65–70 bu/acre |
| Spring Wheat | 40–44 bu/acre | Bushels | — |
| Cotton | 880–920 lb/acre | Pounds (lint) | TX High Plains: ~900 lb/acre |
| Rice | 7,400–7,600 lb/acre | Pounds | CA: 8,200 lb/acre |
| Grain Sorghum | 70–75 bu/acre | Bushels | KS: 85–90 bu/acre |
| Sunflowers | 1,500–1,700 lb/acre | Pounds | ND/SD average |
| Peanuts | 3,800–4,200 lb/acre | Pounds | GA: ~4,200 lb/acre |
Tyto průměry maskují velké rozdíly v rámci států. Farma s písčitou půdou s nízkou kapacitou zadržování vody může mít průměrně 130 bu/akr kukuřice, zatímco soused s hlubokou, tmavou hlinitou a dlaždicovou drenáží má průměr 210 bu/akr. Místní historie výnosů ze záznamů vaší farmy FSA je pro projekce specifické pro farmu akčnější než státní průměry.
Faktory, které ovlivňují výnos
Pochopení toho, co ovlivňuje rozptyl výnosů, vám umožní předpovídat nad nebo pod průměrem s větší přesností:
Kvalita půdy a odvodnění: Organické látky v půdě (každé zvýšení o 1 % zhruba zvyšuje potenciál výnosu kukuřice o 15–20 bu/akr), kapacita výměny kationtů a třída odvodnění jsou dominantními dlouhodobými determinanty výnosu. Špatně odvodněné půdy ztrácejí ve vlhkých letech významný výnos; dobře odvodněné půdy s vysokým OM jsou konzistentnější.
Déšť a načasování: Kukuřice je nejcitlivější na vodní stres při VT/R1 (strapce a hedvábí). Týdenní sucho během opylování může snížit výnos o 25–40 % bez ohledu na to, jak dobře plodina vypadala před tímto bodem. Sójové boby jsou nejcitlivější v R3 (počáteční náplň lusku).
Výběr odrůd a hybridů: Genetické zlepšení způsobilo za posledních 30 let zvýšení výnosu kukuřice přibližně o 1–2 bu/akr/rok. Výběr hybridů se silnými daty o výkonu z místních univerzitních testů pro vaši konkrétní geografickou oblast může přidat 5–15 bu/akr oproti suboptimálnímu výběru hybridů.
Datum výsadby: Každý den odložené výsadby za optimálním oknem (konec dubna u většiny kukuřičných pásů) stojí přibližně 0,5–1,0 bu/akr/den v kukuřici. Sójové boby jsou méně citlivé na datum výsadby, ale na většině míst vykazují klesající výnosy vysazené po začátku června.
Tlak škůdců a chorob: Zamoření mšicemi nad ekonomickým prahem snižuje výnosy sóji o 5–20 %. Šedá skvrnitost listů a plíseň kukuřice severní v kukuřici mohou v těžkých letech bez foliárního fungicidu snížit výnosy o 10–30 %. Poškození kukuřice kořenovníkem může snížit výnos o 5–25 % v závislosti na tlaku brouků a balíčku vlastností.
Výpočet výnosů: Výnos × Tržní cena
Výpočet výnosů začíná cenou futures upravenou o bázi:
Expected Revenue = Yield (bu/acre) × (Futures Price + Basis)
Základ je místní hotovostní cena mínus blízká cena futures. Základ se liší podle místa a ročního období, odrážející náklady na dopravu na trh terminálů, místní nabídku a poptávku a ekonomiku skladování. V Kukuřičném pásu se základ kukuřice při sklizni obvykle pohybuje mezi -0,20 $ až -0,60 $ (pod futures). Základ se na jaře obvykle zpevňuje (zužuje), jak se zásoby starých plodin utahují.
Zpracovaný příklad – projekce příjmů z kukuřice:
Yield estimate: 185 bu/acre
December corn futures: $4.85/bu
Estimated harvest basis: −$0.35/bu
Expected cash price: $4.85 − $0.35 = $4.50/bu
Revenue = 185 bu/acre × $4.50/bu = $832.50/acre
Pokud jste již prodali 50 % očekávané produkce za 5,10 USD/bu prostřednictvím forwardové smlouvy:
Contracted revenue: 92.5 bu × $5.10 = $471.75/acre
Remaining sale: 92.5 bu × $4.50 = $416.25/acre
Total revenue: $888.00/acre (blended price = $4.80/bu)
Vstupní náklady: semena, hnojivo, vybavení
Vstupní náklady na farmu se výrazně liší podle regionu, velikosti provozu a podle toho, zda je půda vlastněná nebo pronajatá v hotovosti. Následující rozsahy odrážejí typické podmínky středozápadu 2023–2024:
| Input Category | Corn (per acre) | Soybeans (per acre) | Wheat (per acre) |
|---|---|---|---|
| Seed | $110–$140 | $60–$80 | $25–$40 |
| Fertilizer (N/P/K) | $180–$280 | $60–$100 | $90–$150 |
| Herbicides | $35–$65 | $30–$60 | $20–$35 |
| Insecticides/fungicides | $20–$50 | $20–$50 | $15–$30 |
| Fuel and labor | $50–$80 | $40–$65 | $40–$70 |
| Equipment depreciation | $80–$120 | $65–$95 | $60–$90 |
| Crop insurance | $30–$60 | $20–$40 | $15–$30 |
| Total (no land) | $505–$795 | $295–$490 | $265–$445 |
| Cash rent (Corn Belt) | $200–$350 | $200–$350 | $100–$200 |
| Total with cash rent | $705–$1,145 | $495–$840 | $365–$645 |
Náklady na půdu – ať už jde o nájemné v hotovosti nebo náklady na vlastnictví – jsou obvykle jedinou největší proměnnou ziskovosti farmy. Farmy na vlastněné půdě s nízkými nebo plně amortizovanými hypotékami mají dramaticky odlišné výpočty zvratu než operace pronajímané v hotovosti.
Čistý zisk na akr podle plodin
Kombinace údajů o výnosu, ceně a vstupních nákladech vytváří obraz zisku na akr. Výsledky se značně liší podle roku, umístění a jednotlivých operací:
| Crop | Revenue (typical year) | Total Costs (with rent) | Net Profit | Challenging Year |
|---|---|---|---|---|
| Corn (185 bu at $4.50) | $832/acre | $750–$900/acre | −$68 to +$82 | −$200 to −$100 |
| Soybeans (52 bu at $10.50) | $546/acre | $550–$700/acre | −$154 to +$0 | −$250 to −$150 |
| Wheat (50 bu at $5.50) | $275/acre | $400–$600/acre | −$325 to −$125 | −$400 to −$250 |
Ekonomika pšenice ve výše uvedené tabulce odráží, proč mnoho farmářů z Great Plains pěstuje pšenici jako součást rotace spíše než pro přímou ziskovost – její vyrovnání při současných cenách vyžaduje buď velmi nízké náklady na půdu, dvojité pěstování se sójovými boby po sklizni pšenice, nebo silný základ.
Tato čísla potvrzují, proč na marketingových rozhodnutích o obilí před nebo během vegetačního období tolik záleží. Farma s kukuřicí o výměře 185 bu/akr prodávanou za 5,10 dolaru namísto 4,50 dolaru generuje o 110 dolaru/akr vyšší příjmy – rozdíl mezi ztrátou a ziskem u hotovostně pronajaté operace. Odhad výnosu se stává kritickým vstupem pro toto marketingové rozhodnutí a dává vám jistotu, že budete prodávat dopředu produkci bez obav z přetěžování bušlů, které nevyrostete.